Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

S. De Mey en Zonen.

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Telefoon: 050 71 40 44
E-mail: info@demey.net.bmw.be

De Mey Anthony
Concessiehouder

Telefoon: 050 72 96 12 050 72 96 12
E-mail: Anthony.De-Mey@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 12 050 72 96 12
E-mail: Anthony.De-Mey@demey.net.bmw.be
Ineke Vanhauwenhuyse
Operationeel verantwoordelijke

Telefoon: 050 72 96 14 050 72 96 14
E-mail: Ineke.Vanhauwenhuyse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 14 050 72 96 14
E-mail: Ineke.Vanhauwenhuyse@demey.net.bmw.be


Karl Van Eetvelde
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 72 96 19 050 72 96 19
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 19 050 72 96 19
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be
Emmanuel Tournicourt
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 72 96 16 050 72 96 16
E-mail: Emmanuel.Tournicourt@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 16 050 72 96 16
E-mail: Emmanuel.Tournicourt@demey.net.bmw.be
Niels Laureyns
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be


De Mey Anthony
Concessiehouder

Telefoon: 050 72 96 12 050 72 96 12
E-mail: Anthony.De-Mey@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 12 050 72 96 12
E-mail: Anthony.De-Mey@demey.net.bmw.be
Karl Van Eetvelde
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 72 96 19 050 72 96 19
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 19 050 72 96 19
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be
Emmanuel Tournicourt
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 72 96 16 050 72 96 16
E-mail: Emmanuel.Tournicourt@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 16 050 72 96 16
E-mail: Emmanuel.Tournicourt@demey.net.bmw.be
Niels Laureyns
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be


Yves Houwenhuyse
Verantwoordelijke carrosserie en bestekken

Telefoon: 050 72 96 10 050 72 96 10
E-mail: Yves.Houwenhuyse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 10 050 72 96 10
E-mail: Yves.Houwenhuyse@demey.net.bmw.be
Julie Michiels
Facturatie carrosserie

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Julie.Michiels@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Julie.Michiels@demey.net.bmw.be


Pascal De Bree
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Pascal.De-Bree@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Pascal.De-Bree@demey.net.bmw.be
Stefanie Van Den Neste
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Stefanie.Van-Den-Neste@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Stefanie.Van-Den-Neste@demey.net.bmw.be
Laura Goethals
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Laura.Goethals@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Laura.Goethals@demey.net.bmw.be


Erik De Mey
Verantwoordelijke werkplaats & naverkoop

Telefoon: 050 72 96 15 050 72 96 15
E-mail: Erik.De-Mey@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 15 050 72 96 15
E-mail: Erik.De-Mey@demey.net.bmw.be
Tina De Coster
Behandeling garantiedossiers

Telefoon: 050 72 96 18 050 72 96 18
E-mail: Tina.De-Coster@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 18 050 72 96 18
E-mail: Tina.De-Coster@demey.net.bmw.be


Hans Vandersteene
Magazijnier

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: Hans.Vandersteene@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: Hans.Vandersteene@demey.net.bmw.be
Nicole Demeyer
Magazijnier

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: Nicole.Demeyer@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: Nicole.Demeyer@demey.net.bmw.be
Didier Vertriest
Magazijnier

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: Didier.Vertriest@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: Didier.Vertriest@demey.net.bmw.be


Tina De Coster
Behandeling garantiedossiers

Telefoon: 050 72 96 18 050 72 96 18
E-mail: Tina.De-Coster@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 18 050 72 96 18
E-mail: Tina.De-Coster@demey.net.bmw.be


Ludo Vandevoorde
Boekhouder

Telefoon: 050 72 96 11 050 72 96 11
E-mail: Ludo.Vandevoorde@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 11 050 72 96 11
E-mail: Ludo.Vandevoorde@demey.net.bmw.be
Julie Michiels
Facturatie carrosserie

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Julie.Michiels@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Julie.Michiels@demey.net.bmw.be


Annemie Van Hoecke
Dealer Marketing & Promotie

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Annemie.Van-Hoecke@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Annemie.Van-Hoecke@demey.net.bmw.be
Timen Ronse
Product Genius

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Timen.Ronse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Timen.Ronse@demey.net.bmw.be


Ineke Vanhauwenhuyse
ISO en klantentevredenheid

Telefoon: 050 72 96 14 050 72 96 14

Telefoon: 050 72 96 14 050 72 96 14


IT
Didier Vertriest
IT-verantwoordelijke

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Didier.Vertriest@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Didier.Vertriest@demey.net.bmw.be


Niels Laureyns
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Verkoop

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuzemenu 2) 050 71 40 44 (keuzemenu 2)
E-mail: info@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 08:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuzemenu 2) 050 71 40 44 (keuzemenu 2)
E-mail: info@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Werkplaats

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon : 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Pascal.De-Bree@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 08:00 - 12:00

Receptie Carrosserie

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuzemenu 3) 050 71 40 44 (keuzemenu 3)
E-mail : yves.houwenhuyse@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 08:00 – 12:00

BMW S. DeMey

Aalterbaan, 216C 9990 Maldegem
Aalterbaan, 216C

9990 Maldegem
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top