Skip to main content

Verhelst Oostende

Joseph Plateustraat 1

8400 Oostende

Telefoon: 059 24 27 00
E-mail: info@verhelst.net.bmw.be

BTW: BE0439 879 954

Team BMW De Mey- Verhelst staat voor u klaar!

Selecteer de afdeling die u graag wenst te contacteren.


Annick Verhelst
Annick Verhelst
Operationeel Directeur

Telefoon: 059 24 27 08 059 24 27 08
E-mail: annick.verhelst@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 08 059 24 27 08
E-mail: annick.verhelst@verhelst.net.bmw.be


Kristof Wouters
Kristof Wouters
Service Advisor & Marketing Coordinator

Telefoon: 059 24 27 04 059 24 27 04
E-mail: Kristof.Wouters@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 04 059 24 27 04
E-mail: Kristof.Wouters@verhelst.net.bmw.be
Johan Van Lyl
Johan Van Lyl
Sales Advisor

Telefoon: 059 24 27 07 059 24 27 07
E-mail: Johan.Van-Lyl@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 07 059 24 27 07
E-mail: Johan.Van-Lyl@verhelst.net.bmw.be
Vincent Boxus
Vincent Boxus
Sales Advisor


Bart Rammant
Bart Rammant
Verantwoordelijke Premium Selection

Telefoon: 059 24 27 05 059 24 27 05
E-mail: Bart.Rammant@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 05 059 24 27 05
E-mail: Bart.Rammant@verhelst.net.bmw.be
Cedric Dufour
Cédric Dufour
Sales Advisor Premium Selection

Telefoon: 059 24 27 11 059 24 27 11
E-mail: cedric.dufour@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 11 059 24 27 11
E-mail: cedric.dufour@verhelst.net.bmw.be


Paul Verhelst
Paul Verhelst
Aftersales Manager

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: Paul.Verhelst@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: Paul.Verhelst@verhelst.net.bmw.be
Katrien Verbeke
Katrien Verbeke
Service Advisor

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: katrien.verbeke@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: katrien.verbeke@verhelst.net.bmw.be
Maxim Desaever
Maxim Desaever
Service Advisor

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: maxim.desaever@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: maxim.desaever@verhelst.net.bmw.be


Danny Monstrey
Danny Monstrey
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 059 24 27 06 059 24 27 06
Email: Danny.Monstrey@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 06 059 24 27 06
Email: Danny.Monstrey@verhelst.net.bmw.be


Ann Verstuyft
Ann Verstuyft
Boekhoudster

Telefoon: 059 24 27 02 059 24 27 02
Email: Ann.Verstuyft@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 02 059 24 27 02
Email: Ann.Verstuyft@verhelst.net.bmw.be
Chantal Pauwels
Chantal Pauwels
Verkoopsadministratie

059 24 27 10 059 24 27 10

059 24 27 10 059 24 27 10


Kristof Wouters
Kristof Wouters
Service Advisor & Marketing Coordinator

Telefoon: 059 24 27 04 059 24 27 04
E-mail: Kristof.Wouters@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 04 059 24 27 04
E-mail: Kristof.Wouters@verhelst.net.bmw.be


Olivier Boedt
Olivier Boedt
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 059 24 27 01 059 24 27 01
Email: Olivier.Boedt@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 01 059 24 27 01
Email: Olivier.Boedt@verhelst.net.bmw.be
Michiel Joly
Michiel Joly

Tom Declerck
Tom Declerck

Luc Michiels
Luc Michiels

Ali Ajaj
Ali Ajaj

Dylan Pilaeis
Dylan Pilaeis



Marc Vervoort
Marc Vervoort

Aaron Vanhauwaert
Aaron Vanhauwaert

Nicolae Ilie
Nicola Ilie


Verkoop Nieuwe Wagens

Joseph Plateaustraat 1
8400 Oostende

Contact

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: sales@verhelst.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za: 10:00 - 12:00 & 13:30 - 18:00
Zon- en feestdagen: Gesloten

Receptie en afspraken

Joseph Plateaustraat 1
8400 Oostende

Contact

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: service@verhelst.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:30 - 12:00 & 12:30 - 18:00
Za - Zon- en feestdagen: Gesloten

Verkoop Premium Selection

Joseph Plateaustraat 1
8400 Oostende

Contact

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: Premium@verhelst.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za: 10:00 - 12:00 & 13:30 - 18:00
Zon- en feestdagen: Gesloten
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top